Nepto.SK
O mne | Foto | Záľuby | Projekty | Médiá | Špeciality | Kontakt       [ Blog ]
 

Moje Platon Group projekty

ep: extended pipelining

Extended pipelining je jednoducho použiteľný (pre)smerovač rúr procesov. Jeho hlavnou schopnosťou je spustenie ľubovoľného množstva podprocesov a prepojenie ich základnych súborových deskriptorov. Súborové deskriptory sú 0 (štandardný vstup), 1 (štandardný výstup) a 2 (štandardný chybový výstup). Prepojenie nemá žiadne obmedzenie okrem toho, že výstup z procesu musí byť spojený so vstupom do procesu.
libcfg+

libcfg+ je knižnica v jazyku C, ktorá poskytuje analyzovanie parametrov na príkazovom riadku a v konfiguračnom súbore. Je možné nastaviť viacero špeciálnych vlastností, ako napr. oddelovacie reťazce, súborové prefixy komentárov, viacriadkové postfixy a pod. Podporovaných je veľa dátových typov, od celých čísiel cez reálne čísla až po reťazce s možnosťou doplňujúcich vlastností (ako napr. viac hodnôt pre jeden parameter).
phpMyEdit

phpMyEdit generuje PHP kód pre zobrazovanie a editovanie MySQL tabuliek v HTML. Všetko, čo je nutné urobiť, je napísať jednoduchý volací skript. V rámci projektu však existuje aj nástroj, ktorý kód pre tento volací skript vygeneruje. Projekt obsahuje širokú množinu vymožeností na prácu s tabuľkou – pridávanie, menenie, prezeranie, kopírovanie a mazanie záznamov, vyhľadávanie v tabuľke, náhľady do ďalších tabuliek pre väzby 1:N a pod.
phpMyEzin

phpMyEzin je šablónovo (template) orientovaný systém na správu obsahu webstránok. Použitím špeciálneho template systému sa dajú jednoducho postaviť ľubovoľné webstránky s osobitým dizajnom a generujúcim kódom. Celý obsah je uložený v relačnej SQL databáze a administrácia pomocou webovského rozhrania je jednoduchá, rýchla a efektívna.
 
Platon.SK, Pravé Spektrum, Konzervativizmus, ODM Bratislava a Amnezia sú internetové magazíny postavené na tomto systéme na správu obsahu webstránok (CMS), ktorý je zatiaľ síce len v alfa verzii, ale už aj tak v dohľadnej dobe vzniknú ďalšie portály postavené na základoch tohto systému.
phpWebFileManager

phpWebFileManager je nástroj na správu súborov, napísaný v PHP. Je navrhnutý tak, aby mohol byť súčasťou väčšieho projektu. Vie fungovať aj ako modul v PostNuke. Medzi hlavné vymoženosti patrí viacjazyčná podpora, bezpečné prechádzanie adresárov, vytvorenie a zmazanie adresárov, vytvorenie, uploadnutie, premenovanie, zmazanie a prezeranie súborov. Konfiguračný súbor umožňuje povoliť alebo zakázať príslušné akcie nad súbormi.
 
Nepto.SK   v2.3.2.6 0.01s css0 2022-03-08 Copyright © 2001-2024 Platon Group, všetky práva vyhradené.