Nepto.SK
O mne | Foto | Záľuby | Projekty | Médiá | Špeciality | Kontakt       [ Blog ]
 

O mne

Novinky

Najnovšie horúce správy z môjho života...
Životopisy

Počas rôznych etáp môjho života som napísal viacero vlastných biografií. Môžete si pozrieť môj aktuálny skutočný CV alebo aj dostupný archív starších životopisov.
Fyzicko-psychologický profil

Ešte za mojich gymnaziálnych čias som raz požiadal jedného môjho dobrého spolužiaka a kamaráta o vypracovanie tohoto profilu. Priznám sa, bol som z výsledku mierne zaskočený. Ale musím pripustiť, že aj napriek tomu, že som sa odvtedy už "trošku" zmenil, mnohé z toho čo je tam napísané stále platí.
Psychologický profil II.

Istá kamarátka, ktorú si veľmi vážim a ktorá si zároveň želala ostať v anonymite, si jedného dňa povedala, že pôvodný profil je vraj málo výstižný a tak napísala nový. Do akej miery je pravdivý si ja netrúfam posúdiť, ale rozhodne je taktiež zaujímavý.
Báseň: Škola a žiačik

Trošku poézie nie je nikdy na škodu. Tento skvost modernej poézie som, prosím pekne, vyprodukoval vo svojich 12-tich rokoch. Bola z toho síce celotriedna pochvala, ale iné vyššie úspechy som s tým už žiaľ nedosiahol.
Fotoalbum

Niekoľko zaujímavých fotiek od mojich 11-tich rokov až po súčastnosť, zväčša zoscanované z dokladov.
Fotografia z mojej práce vo firme WebInventia, s.r.o. Som zvedavý, či uhádnete, ktorý zo softvérových vývojárov som ja.
Stará stránka

Toto bola moja prvá domovská stránka. Vytvoril som ju v roku 1999. Každý s HTML nejako začínal a ani ja som nebol výnimkou. Niežeby to bolo čosi zaujímavé, ale bolo mi ľúto to len tak vyhodiť, tak som sa rozhodol, že to sem zaintegrujem.
 
Nepto.SK   v2.3.2.6 0.01s css0 2022-03-08 Copyright © 2001-2024 Platon Group, všetky práva vyhradené.