Nepto.SK
O mne | Foto | Záľuby | Projekty | Médiá | Špeciality | Kontakt       [ Blog ]
 

Záľuby a šport

Futbal

Dlhé roky som hrával futbal. Potom ale prišlo zranenie kolena so 70 percentnou šancou na vyliečenie. Žiaľ, vyšlo krutých 30 % a tak sa odvtedy venujem produktívnejším činnostiam, ako napríklad sedeniu za počítačom a podobne. :-)
Magic the Gathering

Kartová hra Magic the Gathering je tiež osobitou kapitolou môjho života. Bavilo ma to asi do 16-tich rokov. Moja obľúbená karta bola Pillage a najkrajši obrázok je podla mňa na karte Squandered resources.
Svetové osemtisícovky

Zoznam všetkých osemtisícoviek sveta. Svojho času, keď som bol mladší, som veľmi túžil na nejakú osemtisícovku vystúpiť. Ale ako tak pozerám na svoju neustále sa "zlepšujúcu" kondíciu, myslím, že sa od tohto cieľa dosť zásadne odkláňam.
 
Mojími obľúbenými sú Čho Oju, pretože vrhol pripomína futbalové ihrisko a Dhaulagíri, pretože kým sa človek dostane len k úpätiu hory, musí prekonať jednu z najdrsnejších ciest pralesom v celých Himalájach.
Žiadosť na Bytový podnik

Túto žiadosť som písal na Bytový podnik ako reakciu na to, že sa nejakí nájomníci sťažovali na správanie môjho brata a jeho kamarátov. Išlo tam o jednu miestnosť, v ktorej chlapci mali klub (Klub u Troch somrákov - pozn.red.). Bez toho, že by som sa nejak extra chválil, musím povedať, že Bytový podnik po tomto už nepovedal ani mäkké f. Ako keby inkriminovaná miestnosť ani neexistovala...
Škola

Študujem odbor Informatika na Fakulte matematiky fyziky a informatiky Univerzity KomenskéhoBratislave, hlavnom meste Slovenska. Žeby toto bola moja najväčšia záľuba? :-)
 
Nepto.SK   v2.3.2.6 0.01s css0 2022-03-08 Copyright © 2001-2024 Platon Group, všetky práva vyhradené.